Posiadanie większego biustu to marzenie, które postanawia urzeczywistnić wiele kobiet. W tym celu, Panie wykorzystują wiele rozmaitych metod.

  Dzisiaj pragniemy przedstawić zdecydowane TOP 3 jeśli chodzi o zabiegi powiększania biustu, a mianowicie:

  • Lipomodeling

  • Kwas hialuronowy

  • Implanty piersiowe

  Lipomodeling na powiększenie piersi

  Lipomodeling to metoda powiększania biustu wykorzystująca własną tkankę tłuszczową. To rozwiązanie, które daje niezwykle naturalny efekt. Po wygojeniu ran pozabiegowych nie ma żadnych śladów ingerencji chirurga.

  Co ważne, lipomodeling jest w pełni bezpiecznym zabiegiem. Odwirowany, uprzednio pobrany tłuszcz, aplikowany jest pod gruczoł piersiowy. W sposób naturalny przyswaja się (zwykle od 20 do 80% wszczepionego materiału). Koszt całkowity tego typu zabiegu oscyluje w granicach 15.000 złotych.

  Kwas hialuronowy na większy biust

  Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie każdego człowieka. To rozwiązanie równie bezpieczne co lipomodeling, a przy tym zdecydowanie mniej inwazyjne. Wszak, preparat wprowadzany jest pod gruczoł piersiowy specjalną cienką igłą. Ślady po realizacji tego zabiegu znikają po kilku dniach.

  Niestety, powiększanie piersi kwasem hialuronowym ma jedną wadę – nie jest trwałe. Efekty utrzymują się zwykle około dwa lata. Po tym czasie trzeba zabieg odnowić.

  Implanty piersiowe na większe piersi

  Implanty piersiowe, czyli tzw. silikonowe wkładki to metoda najbardziej inwazyjna, ale przy tym pozwalająca na osiągnięcie zdecydowanie najlepszych rezultatów. Pacjentka ma bowiem pełną swobodę jeśli chodzi o dobór wielkości oraz kształtu nowych piersi.

  Czy zabieg wszczepiania implantów piersiowych jest bezpieczny? Tak, jak najbardziej. Co prawda, zdarzały się przypadki komplikacji pozabiegowych, ale były to naprawdę sporadyczne wydarzenia.

  Koszt wszczepienia implantów piersiowych w dobrej klinice oscyluje w granicach 15.000 złotych.

  Alternatywy dla drogich zabiegów – czy można powiększyć biust nieinwazyjnie?

  Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się ogromną popularnością. Niestety, ich koszt sprawia, że na wymarzone powiększanie biustu decyduje się niewielki odsetek kobiet. Nie ma w tym absolutnie nic, co mogłoby dziwić – w końcu mało kto może pozwolić sobie na ingerencję w swoją urodę za kilkanaście tysięcy złotych. – czytamy w serwisie Zdrowitek.pl

  Jak się jednak okazuje – biust można powiększyć znacznie taniej. Co to oznacza? Otóż istnieje wiele rozwiązań alternatywnych, które pozwalają osiągnąć poprawę wielkości piersi. Zaliczamy do nich między innymi:

  • dietę na większy biust

  • masaże ujędrniające/podnoszące piersi

  • kremy i tabletki na większy biust

  Spośród powyższych, zdecydowanie rekomendujemy wykorzystanie kremów i tabletek, a konkretniej – formuły ProBreast Plus, która łączy w sobie oba produkty. To metoda, która według producenta pozwala powiększyć piersi o nawet 2 rozmiary!

  A Ty droga czytelniczko którą metodę preferujesz? Która według Ciebie jest zdecydowanie najlepsza? Z którego rozwiązania byłabyś gotowa skorzystać? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.

  RELATED ARTICLES

  bcaa

  Aminokwasy BCAA – co to jest?

  Aminokwasy BCAA stanowią niezwykle ważny element suplementacji w diecie aktywnych osób. Te specyficzne białka mają bowiem ogromny wpływ na wiele procesów, a mianowicie: ułatwiają wzrost mięśni, przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminują zmęczenie treningowe. Aminokwasy BCAA – co to jest? BCAA (Branched-Chain Amino…

  powiększanie biustu zabiegi

  Zabiegi medycyny estetycznej na powiększanie piersi

  Jednym z najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną jest powiększanie biustu. Szacuje się, że większym zainteresowaniem jeśli chodzi o zabiegi estetyczne, cieszy się tylko liposukcja. W salonach medycyny estetycznej zwykle dostępne są trzy formy powiększania biustu, a mianowicie: lipomodeling (powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową), kwas…

  odchudzanie

  Jak powinno wyglądać odchudzanie bez diety?

  Zgrabna, szczupła figura to domena atrakcyjności. A dla bycia atrakcyjną, kobiety potrafią naprawdę wiele poświęcić. Nic więc dziwnego w tym, że tak wiele z nich podejmuje trudy odchudzania i kształtowania fit-sylwetki. Niestety, część z Pań nie ma w sobie tak ogromnej ambicji i chciałaby schudnąć…

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *